+90 444 66 64 info@omni.com.tr

Restoran otomasyon sistemleri işletmelerin sipariş, satış ve raporlama faaliyetlerine yüksek performans sağlamaktadır. Yoğun müşteri sirkülasyonunda işlemlerin daha hızlı biçimde gerçekleşmesini sağlamakta; sipariş, hesap, mutfak ve stok operasyonlarında sisteme entegre olarak tam koordineli bir düzen ortaya koymaktadır. Restoran otomasyon sistemleri aynı zamanda denetim ve yönetim kabiliyetlerini arttırarak olası hataların ve aksamaların önüne geçmektedir. Siparişlerin alındığı andan itibaren takibi mümkün olduğundan işlem iptali ve düzeltmesine olanak vermekte, en karmaşık durumların üstesinden gelinmesini sağlamaktadır.

Restoran otomasyon sistemleri, mutfak düzeni ve işleyişi birçok fayda sunmakta, görev üstlenmektedir. Stok takip yazılımları ile entegre çalışan sistem her ürünü ve üretimi takip etmekte, çalışan ve yöneticilerin müşterilerin her talebine cevap vermesini sağlamaktadır. Otomasyon sistemi içerisindeki arka ofis yazılımları paket servisleri, menüleri ve promosyonları takip ederek özgün ürünler sunulmasına olanak vermektedir.

Birden fazla şubeye sahip restoran zincirleri için sağlanan merkezi sistem, tek merkezden yönetimi kusursuzlaştırarak tam kontrol ve denetleme sunmaktadır. İşletmelere yöneticilik faaliyetleri açısından büyük avantajlar sağlayan bu sistem, derecelendirilmiş yetki seviyeleri ile yönetimi paylaştırabilmektedir. Ayrıca işlem izinleri ve şifrelendirmeler sayesinde daha ayrıntılı görev dağılımları yapılabilmektedir. Merkezi sistemde tüm şubelerde yapılan işlemler takip edilebilmekte, iptal ve düzeltme uygulanabilmektedir.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ressistem/public_html/wp-includes/functions.php on line 4613

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ressistem/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111