+90 444 66 64 info@omni.com.tr

Restaurant Sistemleri müşteriden siparişin alınmasından, hazırlanması için siparişlerin yazdırılmasına, faturalanmasına, ödemelerin alınmasına, satın alma, stok ve maliyet kontrolüne kadar birçok işlemin yapılmasını , ayrıca restaurant sektörünün ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanmış raporlama modülleri sayesinde tüm mağazalara uzaktan erişim sağlayarak merkez ile bağlantı kurulmasını ve uzaktan erişim sağlayarak işletmenin yönetim işlemlerini merkezden yapılmasını sağlar. Bu sayede müşteri memnuniyetini ve işletmenizin verimini arttırır, yönetime otomatik veri aktarımı sağlayarak işletmenize tam bir restaurant otomasyonu sunar.

restaurant-sistemleri-1

Restaurant sistemlerinin varlığı ve işleyişi müşteri memnuniyetini arttırarak, gelirin artmasına sebep olur. İşletmelerde sistematik iş akışı sağlayarak, standartların oluşturulmasına yardımcı olur, özellikle personel giriş çıkışlarının yoğun olduğu yerlerde personel eğitimini ve adaptasyonunu hızlandırır.

Restaurant sistemleri ile satışlar ürün ve ciro bazında anlık olarak izlenebilir. Böylece gereken durumlarda anında müdahale edilebilir. Örneğin satışı yavaş giden bir ürünün satışı yönünde müşterilere gerekli hatırlatma ve önerilerde bulunmaları için servis elemanları uyarılabilir. Mutfağa satılmayan ürünün daha fazla üretilmemesi için talimat verilebilir ve ürünün satılamayıp elde kalması engellenmiş olur. Eğer beklenen üzerinde bir satış varsa, yok satmamak için mutfak uyarılır. Müşteri işletmeden ayrılırken hesap doğru ve hızlı olarak verilebilir. Yiyecek-içecek işletmelerinde müşteri memnuniyetinin sağlanmasında önemli bir rol oynayan bekleme süreleri, restaurant sistemleri sayesinde azaltılabilmektedir. Siparişlerin mutfağa otomatik olarak aktarılması sayesinde hata ve yanlış anlaşılmalar engellenmiş olur.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ressistem/public_html/wp-includes/functions.php on line 4613

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ressistem/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111